Image

Заміна рейкового замка ПВХ (пластикових) дверей

 

 

 

 

 

    Вітання, завжди будемо раді проконсультувати і підказати як замінити ту чи іншу деталь у ПВХ (пластикових) вікнах і дверях, вхідних групах і штульпових механізмах.

 

    Сьогодні конкретно поговоримо про процес заміни такого механізму як замок для металопластикових дверей або як його ще називають багатозапірний “замок-рейка”. Якщо ви самостійно проведете ремонт пластикових дверей, ми нічого не втратимо, а ось можливі складнощі, що виникли, візьмемо на себе. Одразу, на підставі особистого досвіду скажемо – “Рейкові замки повинні бути тільки високоякісні і дорогі” і ніяких “якщо“. На сьогодні лідери ринку TM Maco, Fuhr і Roto – вони дійсно справляються зі своєю роботою і довговічні (7-10 років роботи), виробники країн Туреччини та Польщі підійдуть для особистого використання на дачі, наприклад, а не в магазинах або офісах з підвищеним трафіком.

 

“Рейкові замки повинні бути тільки високоякісні і дорогі” і ніяких “якщо”

 

Самостійна заміна рейкового замка вхідної групи, хоч і вимагає навичок, але здійсненна, а ось у штульповому механізмі дверей настійно не рекомендуємо. Довіртеся нам – збережіть нервову систему і кеш.

 

 

За яких симптомів потрібна заміна замка-рейки пластикових дверей.

 

 

А саме коли :

 

1) ключ у серцевині замка насилу провертається;

2) ключ у замку заклинив;

3) ручка натискного гарнітура не піднімається вгору;

4) ручка натискного гарнітура не опускається вниз;

5) під час провороту ключа чути клацання і хрускіт у механізмі рейкового замка;

6) запірні цапфи перебувають у різних положеннях верх/низ.

 

 

Як самостійно замінити замок пластикових дверей.

 

 

    Вибираючи новий замок, не забувайте про міжосьову відстань і глибину (дорнмас), так само про висоту ваших дверей. З інструменту дриль або шуруповерт, свердло по металу <10 мм, викрутка PH2, болгарка для вкорочення (в оригіналі спеціальні пневмоножниці).

 

Сам процес:

 

1) зняти двосторонню ручку (це для натискного гарнітура);

2) відгвинтити і вийняти серцевину замка;

3) відгвинтити замок із рейкою (торець);

4) вийняти замок;

5) вставити новий і зібрати у зворотному порядку;

6) відрегулювати розташування відповідних планок по відношенню до запірних цапф;

7) відсвяткувати перемогу над замком.

 

 

“Якщо стане вибір замок з роликовою засувкою або простою засувкою (язичок), обирайте однозначно останнє, “язичок” щільніше утримує двері і забезпечує більш щільне прилягання дверей до рами, яке до того ж можна регулювати.”

 

   А в разі виникнення труднощів викликайте нас і ми усунемо помилки, проведемо грамотний сервіс і ремонт ваших дверей. Цінуйте свої нерви, переробки завжди складніші…

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.