Image

Обслуговування, регулювання та ремонт розсувних вікон та порталів.

 

 

 

   Віконні та дверні розсувні системи є досить популярними у великих містах України, тому питання їх регулювання та ремонту є важливим. Однак, існують певні особливості, які необхідно враховувати при роботі з цими системами.

 

Основні особливості регулювання
віконних та дверних розсувних систем.

 

    Перш за все, важливо відзначити, що регулювання віконних та дверних розсувних систем має здійснюватися лише кваліфікованими фахівцями, які мають досвід у цій сфері. Це пов’язано з тим, що неправильне регулювання може призвести до поломки системи та потребувати серйозних витрат на її відновлення.

 

Основні етапи регулювання віконних та дверних розсувних систем наступні:

 

1. Перевірка стану системи. Фахівець оглядає систему на наявність пошкоджень та визначає необхідний обсяг робіт.

 

2. Регулювання кілець. Для забезпечення плавного ковзання дверей та вікон, необхідно зрегулювати кільця, що знаходяться на верхній та нижній частині системи.

 

3. Регулювання сили притиску. Для забезпечення правильної фіксації дверей та вікон у закритому положенні, необхідно відрегулювати притиски до рами, що знаходяться на кожній двері або вікні, від цього залежить протидія продуванню холодного повітря.

 

4. Регулювання петель. Для забезпечення плавного відкривання та закривання дверей та вікон, необхідно зрегулювати петлі, що знаходяться на кожній двері або вікні.

 

 

Основні особливості ремонту віконних та дверних розсувних систем

 

Під час ремонту віконних та дверних розсувних систем необхідно дотримуватися певних правил та рекомендацій, щоб уникнути пошкоджень та погіршення стану системи. Деякі з цих правил такі:

 

1. Необхідно використовувати якісні запчастини. Під час ремонту важливо забезпечити якість використовуваних запчастин. Важливо відзначити, що запчастини, призначені для віконних розсувних систем, можуть відрізнятися від запчастин, що використовуються для дверних систем, бо віконні несуть навантаження до 130 кг, а дверні 160 кг і більше.

 

 “Тривалий час наша організація співпрацює зі світовими виробниками фурнітури розсувних систем таких як Hautau, Roto, Siegenia, Maco рідше GU.”

 

2. Дотримуватися правильної послідовності дій. При ремонті необхідно дотримуватися правильної послідовності дій, яка залежить від типу системи та її конструкції. Перед ремонтом рекомендується ознайомитися з інструкцією виробника та порадами фахівців.

 

3. Регулярно чистити систему. Для забезпечення довговічності та ефективності роботи віконної та дверної розсувних систем необхідно регулярно очищувати їх від пилу та бруду. Це допоможе забезпечити плавність руху та запобігти пошкодженням.

 

4. Не відкладати ремонт. При появі будь-яких ознак пошкодження віконної чи дверної розсувної системи необхідно вчасно проводити ремонт, щоб уникнути серйознішої поломки.

 

Окрім цього, важливо звертатися до кваліфікованих фахівців, які мають досвід у роботі з віконними та дверними розсувними системами. Необізнані дії можуть призвести до погіршення стану системи та збільшення витрат на ремонт.

 

 

 

При обслуговуванні: розсувних, підйомно-розсувних, ухильно-розсувних систем враховується уся специфіка та особливості кожного виду і принципу роботи в не залежності з якого матеріалу виконана система, а саме : пластик (ПВХ), дерево чи алюміній (теплий та холодний). Маємо попередити, що на системи виготовлені до 2006 року інколи потрібен час для пошуку комплектуючих або їх замовлення з-за кордону.

 

 

Список робіт по ремонту і регулюванню розсувних, підйомно-розсувних, ухильно-розсувних вікон та дверей:

 

– регулювання рівня горизонтального розташування стулок;

 

– регулювання периметральної фурнітури;

 

– регулювання кареток;

 

– заміна кареток та направляючих рейок;

 

– заміна склопакетів;

 

– заміна гумових ущільнювачів;

 

– глибоке чищення кареток та направляючих рейок;

 

– повна заміна фурнітури;

 

– заміна ручок та редукторів приводу фурнітури.

 

 

 

В процесі виконання робіт наші майстри не тільки проведуть діагностику і визначать спосіб усунення поломки, а ще й визначать причини виникнення несправності та проконсультують про подальшу експлуатацію та догляд за розсувною системою.

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.