Image

 

Регулювання вікон на зимовий і літній режим – розвод на гроші!

 

 

 

 

 

 

    Останніми роками дуже стало актуальним питання про регулювання фурнітури вікон на зимовий і літній режими, в інтернеті цю тему одразу ж підхопила безліч ресурсів для залучення читачів і підвищення трафіку. Часто-густо віконні майстри пропонують цю послугу за порівняно невисоку ціну, обіцяючи натомість якусь “кращу роботу вікон”. І ось ми в “Акен” вирішили поділитися своєю думкою з цього приводу, тим паче, що наші колеги з Вікна.Юа (найбільшого ресурсу віконної тематики в Україні) роздобули думки, які ми викладемо в цій статті.

 

Варто чи не варто переводити вікна в зима/літо?

 

 

Виробники віконної фурнітури зі світовим ім’ям, такі як Maco (Австрія), Siegenia (Німеччина), Winkhaus (Німеччина), одноголосно заявляють, що такого поняття в регулюванні вікон, як зима/літо, – НЕМАЄ! І більше того, відсутні будь-які офіційні та неофіційні рекомендації для сезонного переведення вікон у ці режими шляхом регулювання цапф або відповідних планок, розташованих на рамі ваших вікон.

 

 

“У перемиканні фурнітури немає необхідності – це не потрібно з технічної точки зору”
Павло Морозов, директор представництва МАСО в Україні

 

 

До чого призведе регулювання вікон на зимовий/літній притиски

 

 

    Насправді фурнітурні цапфи справді регулюються для поліпшення притискання стулок до рами, проте в усій технічній документації цей процес описується як спосіб налагодження та ремонту. Іншими словами, майстер може усунути лише нещільне прилягання за допомогою регулювання цапфи, однак це ніяк не пов’язано з температурним режимом і вже тим більше не є критично необхідною процедурою, яку проводять двічі на рік.

 

Як вважають багато експертів і фахівці, постійне викручування-закручування цапф майстрами або “просунутими” споживачами, які почерпнули “важливі знання” на сумнівних онлайн-ресурсах, зрештою призведуть до виходу з ладу фурнітури стулки вікна. Це стосується більшості (прикметно 80%) моделей кінної та дверної фурнітури. Винятком є фурнітура цапфи якої переводяться в режими сильніше/слабше без застосування ключів, тобто просто перевівши ексцентрик вручну. Якщо ж не дотримуватися цих рекомендацій, згодом посадочні місця цапф ослабнуть і нещільний притиск, що утворився, вже буде неможливо усунути звичайними методами, у зв’язку з чим конструкцію буде переведено в постійний літній режим, результат – заміна всієї фурнітури!

 

 

    У будь-якій технічній документації на ваші вікна вказані вимоги та рекомендації щодо їх експлуатації. Не полінуйтеся і прочитайте їх: ви будете здивовані, але будь-які згадки виробника про необхідність переведення вікон у зимовий або літній режим там просто відсутні.

 

 

На практиці ця послуга чудова можливість заробляти гроші двічі на рік, навесні і восени – поступово виводячи механізм фурнітури вікна або двері з ладу, а в подальшому запропонувати дорогу його заміну!”

 

 

Ким і для чого було придумано переводити фурнітуру за сезонами

 

 

    Технічно ця процедура не має сенсу, якщо ми говоримо про фурнітуру, що нормально функціонує, і грамотно встановлене та відрегульоване вікно або двері. Будь-які запевнення продавців про те, що це “життєво необхідно” – не більше ніж спроба додаткової наживи на клієнті або свідчення низького рівня професіоналізму.
За нашими спостереженнями, цей мейнстрім прийшов до нас від північного сусіда, можливо, там це і треба, у нас – ні!
На практиці ця послуга чудова можливість заробляти гроші двічі на рік, навесні і восени, – поступово виводячи механізм фурнітури вікна або двері з ладу, а надалі запропонувати дорогу його заміну!)))) Вартість комплекту фурнітури на сьогодні (2019 рік) варіюється від 50 до 140 $ США.

 

 

Сервісна служба “Акен” дякує за мотивацію в написанні цієї статті директору ресурсу Вікна.юа – Андрію Лесьо.

 

 

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.