Image

Сервісне обслуговування та ремонт дерев’яних та дерево-алюмінієвих вікон.

 

Скільки б не велося суперечок про переваги та недоліки дерев’яних вікон (євро брус), але оскільки вони забезпечать затишок і естетичний вигляд вашого будинку, ні пластикові (ПВХ), ні алюмінієві вікна – не впораються з цим завданням.

 

Зважаючи на свою дорожнечу (нажаль, це факт) кількість дерев’яних вікон і дверей у Києві значно менша в порівнянні з рештою вікон і догляду, обслуговування (ремонт, регулювання, ТО) вони вимагають більш ретельного.

 

При проведенні сервісного обслуговування дерев’яних конструкцій варто врахувати кваліфікацію майстрів, способи та методи які застосовуються для металопластикових або алюмінієвих вікон, не завжди підійдуть для дерев’яних. Тільки механізм фурнітури торгових марок TM Maco або TM Roto зможуть забезпечити якісну роботу (відкриття та закривання). Також крім фурнітури, комфортну роботу, тепло- і звуко-захист забезпечують ущільнювачі з високоякісного термопластичного еластомеру ТПЕ і склопакети з підвищеною термоізоляцією проти випадання найменшого конденсату на поверхні скла. Останнє – це якісно виготовлений дерев’яний брус з якого зроблено ваше вікно або двері, конструкції з сосни виготовляються протягом місяця, а з дуба ще більше – три місяці! Ось ті чотири кити на яких ґрунтується ідеально-якісне вікно з дерева. Завжди є для заміни ущільнювачі: білого, коричневого і бежевого кольорів.

 

На відміну від інших сервісних компаній, ми маємо:

досвід заміни, розбитих склопакетів у дерев’яних вікнах та дверях;

набори спеціальних інструментів;

завжди в наявності – ущільнювачі;

запчастини до фурнітури (планки, кутові передачі, приводи і т.д.).

Все це в комплексі дозволяє усунути продування стулок, некоректну роботу, затирання механізмів у найкоротший термін (у день виїзду майстра або найближчої доби — дві). Нагадуємо — на всі роботи та матеріали надається гарантія від 6 до 36 міс. Нижче наведено список послуг та робіт з якими ми впораємося на ВІДМІННО))).

 

Терміновий ремонт дерев’яних вікон та дверей у Києві.

 

Список наших послуг:

 

Усунемо в дерев’яних вікнах і дверях:

– протяги та продування по периметру стулки;

– промерзання, запотівання та протікання;

– провисання, биття та стукіт стулки вікна;

– скрип та скрегіт при роботі;

– туге та некомфортне закривання;

– подряпини лако-фарбового покриття, відколи та шорсткості; докладніше>>

 

– Наслідки неякісного монтажу

(до повторної установки – демонтаж/монтаж);

– Неякісний стик примикання вікна

(герметизація зовнішнього монтажного шва);

– продування з-під підвіконня;

– Зміна діагоналі

(Ромбовидність, вертоліт).

 

Встановимо на дерев’яні двері та вікна:

— Поворотно-відкидну віконну і дверну фурнітуру; докладніше>>

— Протизламну фурнітуру;

— защіпки балконних дверей; докладніше>>

(Ручка «курця»);

—ручку для притягування дверей («ухват», «тягучка», «С-образка»);

докладніше>>

— проти-москітні сітки ; докладніше>>

(Від звичайної до «антикішка»);

— віконні та дверні ручки; докладніше>>

—ручки із замком докладніше>>

(ручка з ключиком, «антидитка»);

— гребінки для позиційного відкривання стулки;

— жалюзі (горизонтальні, тканинні, вертикальні)

 

— Цилінр замку докладніше>>

(серцевина замку, «личинка замку»)

— двосторонню ручку балконних дверей; докладніше>>

— Додаткові петлі стулок;

— приховані петлі стулок

(Внутрішні)

— Плівку на склопакети

(Тонувальну, протиударну, броньовану)

 

Замінимо на (в) дерев’яних вікнах та дверях:

 

— Ущільнювальну гуму дерев’яних вікон та дверей; докладніше>>

— Окремі елементи фурнітури

(кутові передачі, кінцевики, планки у відповідь і т.д.)

— Декор накладки віконної фурнітури докладніше>>

(Пластикові накладки на «залізки»)

 

— склопакети будь-якого типу, виду та конфігурації; докладніше>>

— підвіконня, водовідливи та дашки (козирки)

(на вікнах, лоджіях та балконах)

— сендвіч панель

(Часто – біла вставка, внизу балконних дверей).

 

Відрегулюємо:

 

—Вікна та двері з євробрусу;

— Балконні блоки;

— Штульпові механізми;

— Балкони та лоджії;

—М’яке відкривання/закривання стулки;

— Відкидне положення стулки без скрипу та скрегота;

— Комфортний проворот ручки вікна;

— Якісний притиск до рами.

 

Також не забувайте стежити за зовнішнім виглядом поверхні вашого вікна або дверей

 

Так само не забувайте стежити за зовнішнім виглядом поверхні вікна або дверей, лущення лако-фарбового покриття може вказувати на неякісне фарбування виробу. У такому разі треба негайно провести роботи з відновлення цілісності поверхні, щоб уникнути передчасного руйнування структури дерева та дорогого ремонту конструкції. ремонт фурнітури Roto Київ

 

Не менш поширена складність, з якою доводиться стикатися – провисання стулок. Як результат – закрити вікно чи двері дуже проблематично. У такій ситуації потрібне буде спеціальне припасування, а також регулювання петель у правильне положення. Такий ремонт дерев’яних вікон дозволяє уникнути досить дорогої процедури заміни.

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.