Image

Сервісне обслуговування та ремонт алюмінієвих вікон.

     Алюмінієві вікна та двері є дуже популярними серед споживачів завдяки своїй міцності та довговічності. Однак, як і будь-які інші вироби, вони можуть потребувати ремонту з часом. Якщо виникли проблеми з алюмінієвими вікнами чи дверима, важливо звернутися до професіоналів, які мають досвід роботи з такими виробами та можуть впевнено та якісно виконати ремонт.

Одна з таких компаній – це сервісна служба Акен.  Пропонуємо широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування алюмінієвих вікон та дверей. Тут деякі переваги, які вам можуть допомогти прийняти рішення про те, чи варто звернутися до нас:

 

 

1. Досвід та кваліфікація. Маємо досвід роботи з алюмінієвими вікнами та дверима більше 10 років, тому є достатньо знань та навичок, щоб швидко та ефективно виконати будь-який вид ремонту або регулювання.

 

2. Використання якісних матеріалів. Компанія використовує тільки якісні матеріали для ремонту алюмінієвих вікон та дверей, що гарантує тривалу службу ваших вікон та дверей.

 

3. Швидкий сервіс. Компанія має ефективну систему роботи, завдяки якій може здійснити ремонт вашого вікна або дверей в найкоротші терміни.

 

4. Гарантія на виконану роботу. Сервісна служба Акен надає гарантію на виконану роботу, що означає, що ви можете бути впевнені в якості ремонту та безпеки вашого вікна або дверей.

 

5. Консультації та рекомендації. Компанія надає консультації та рекомендації з питань обслуговування та ремонту алюмінієвих вікон та дверей, що допоможе вам уникнути подібних проблем у майбутньому.

 

6. Конкурентні ціни. Компанія пропонує конкурентні ціни на свої послуги в преміум сегменті, що дозволяє вам зекономити кошти на ремонті алюмінієвих вікон та дверей.

Терміновий ремонт алюмінієвих вікон

та конструкцій.

Список наших послуг

Усунемо у вікнах і дверях:

 

 

– протяги та продування по периметру стулки;

 

– промерзання, запотівання та протікання;

 

– провисання, биття та стукіт стулки вікна;

 

– скрип та скрегіт при роботі;

 

– туге та некомфортне закривання;

 

– наслідки неякісного монтажу (до повторної установки – демонтаж/монтаж);

 

– неякісний стик примикання вікна  (герметизація зовнішнього монтажного шва);

 

– продування з-під підвіконня;

Встановимо на алюмінієві двері та вікна:

 

 

– поворотно-відкидну віконну і дверну фурнітуру; докладніше>>

 

– протизламну фурнітуру;

 

– проти-москітні сітки (від звичайної до «антикішка»);

 

– віконні та дверні ручки;

 

– ручки із замком (ручка з ключиком, «антидитка»);

 

– цилінр замку  (серцевина замку, «личинка замку»)

 

– додаткові завіси (петлі) стулок;

 

– плівку на склопакети (тонувальну, протиударну, броньовану)

Замінимо на алюмінієвих вікнах і дверях:

 

 

– уумовий ущільнювач алюмінієвих конструкцій; докладніше>>

 

– ущільнювач фасадних світло-прозорих конструкцій;

 

– окремі елементи фурнітури (кутові передачі, кінцевики, планки у відповідь і т.д.)

 

– склопакети будь-якого типу, виду та конфігурації; докладніше>>

Відрегулюємо:

 

 

– одне та дво-стулкові вікна;

 

– штульпові вікна та двері;

 

– алюмінієві двері будь-якого типу та конструкції;

 

– щільність притиску стулки до рами;

 

– комфортне закривання стулки;

 

– м’який проворот ручки;

 

– відкривання/закривання стулки без стуку та затирання.

Всі деталі, що використовуються нами, відрізняються відмінною якістю і ціною відповідного їх рівню, тому що ми працюємо безпосередньо з провідними виробниками Fapim (Італія), Savio (Італія), а наші майстри працюють тільки оригінальним регулювальним інструментом.

Робіть життя простіше….

 

Консультація та замовлення:
тел. 044 599 799 8
моб. 093 599 799 8
моб. 098 599 799 8

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.