Image

Ремонт та регулювання пластикових ПВХ вікон та дверей

 

 

     Сервісне обслуговування та ремонт вікон в Києві та по всій Україні має бути не тільки якісним, але й комфортним як для замовника так і для майстра по сервісу вікон. Іноді буває багато клопоту через неякісну фурнітуру вікна, профілю з якого воно виготовлено або неправильної експлуатації конструкції протягом її терміну служби.

 

   Так склалося, що вікна бувають за своїми експлуатаційними характеристиками і зовнішньому вигляду тільки двох типів: хороші і погані, і немає ніяких «недо» або «майже». При виконанні робіт ми Вам не скажемо, що ви хочете почути, тільки об’єктивний вердикт, раціональний підхід до виконання поставлених завдань — забезпечить якісну роботу і експлуатацію ваших вікон і «залізобетонні» гарантійні зобов’язання з нашої сторони.

 

    При роботі по сервісному обслуговуванню, ремонту і регулювання вікон: пластикових, дерев’яних, алюмінієвих або мансардних, використовується фурнітура і матеріали, тільки європейських виробників в крайньому випадку — Турції. В організації робочого процесу з 2009 року керуємось принципом — «Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе». З огляду на це, дуже багато питань відходять на другий план, а робота стає швидкою і приємною.

 

Терміновий ремонт конструкції ПВХ пластик, дерево та алюміній.

 

Список наших послуг:

 

Лагодимо у вікнах та дверях:

– протяги та свист по периметру стулки;

– промерзання, запотівання (конденсат)  і протікання;

– провисання, стук і клацання вікон;

– скрип и скрежет при роботі;

– важке і незручне відриття;

– подряпини ПВХ профілю, сколи; детальніше

– наслідки неякісного монтажу ( до повторної установки — демонтаж/монтаж);

– неякісний стик примикання вікна (герметизація зовнішнього монтажного шва);

– продування з під підвіконня;зміна діагоналей (ромбовидність).

 

Встановлюємо на вікна та двері:

– поворотно-ухильний механізм (фурнітура);

– протизламну фурнітуру;

– защіпки балконних дверей (ручка “курильщика”);

– ручку для притягування дверей  («ухват», «тянучка», «С-образка»);

– сітки протимоскітні (від звичайної до «антикішка»); детальніше

– віконні та дверні ручки; детальніше

– ручки з замком  (ручка з ключиком, «антидетка»);

– грéбінки для позиційного відкриття стулки;

– жалюзі (горизонтальні, ткані, вертикальні)

– цилинр замка (сердцевина замка, «личинка замка») детальніше

– двосторонні балконні ручки двері; детальніше

– термометри;

– додаткові завіси дверей;

– приховані завіси стулок (внутрішні)

– плівку на секлопакети (тоновану, протиудару, броньовану)

– підвіконня  ТМ «Данке» детальніше

– віконні провітрювачі; детальніше

– «заглушку домохозяйки» (горизонтально розташована заглушка віконного пазика

– для більш комфортного миття і догляду) детальніше

 

 

Замінимо на (в) вікнах і дверях:

– гумовий ущільнювач ПВХ (пластик) конструкції; детальніше>>

— окремі елементи механізму фурнітури (кутові передачі, кінцевики, відповідні планки тощо)

 

Відрегулююємо:

— вікна та балконні двері;

— завіси вхідних груп;

— дверні доводчики;

— двосторонні натискні гарнітури;

— робота блокувальника помилкового відкриття (припідіймача);

— неправильну роботу ножиць;

— балконні защіпки (механічні та магнітні);

— вертикальне і горизонтальне розташування стулки по відношенню до рами;

— висувні та розсувні системи;

— розсувні системи типу «акордеон»;

— замки під натискні гарнітури (робота від ключа або натискного гарнитура).

 

Всі використовувані нами деталі відрізняються відмінною якістю і ціною відповідно до їх рівня, так як ми працюємо напряму з провідними виробниками Maso (Австрія), Roto (Німеччина), а наші майстри працюють тільки оригінальним регулювальним інструментом.

 

   Фахівці компанії «Акен» проводять підготовку та сертифікацію у світових виробників вікон. Це дозволяє нам завжди бути в курсі нових тем і технологій. Ми справжні “майстри своєї справи”, в змозі виконати як невеликий ремонт вікон, так і будь-які комплексні роботи.

 

Наш професійний рівень дозволяє виконати будь-яке завдання в короткі терміни! Окрім випадків-  «сьогодні на вчора»

 

В такій справі як сервісне обслуговування періодичність дуже важлива, бо забезпечує упередження випадків коли вікна та їх механізми можуть отримати невідворотні пошкодження, які в свою чергу призведуть до повної заміни віконної або дверної конструкції.

 

 

 

Робіть життя простіше….

 

 

Консультація та замовлення:

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.