Image

 

Обслуговування, регулювання та ремонт мансардних вікон.

    Мансардні вікна є популярним варіантом вікон для дахів, оскільки вони дозволяють збільшити корисну площу під дахом та покращити освітлення приміщень на горищі. Однак, для забезпечення ефективної роботи та довговічності мансардних вікон, важливо правильно їх обслуговувати, регулювати та ремонтувати. В даній статті розглянемо особливості цих процесів.

 

   Також не забувайте, що не кожен майстер зможе працювати з мансардними вікнами. А вся проблема у тому, що сервіскне обслуговування мансардних вікон вузькоспеціалізоване направлення у світло-прозорих конструкціях ( СПК) і відповідно кількість майстрів не велика. Маємо зазначити , що спеціалісти нашої організації не один рік отримували досвід перш ніж ми заявили про такий напрямок діяльності як ремонт та регулювання мансардних вікон. Маючи в загальному на 2023 рік 14 річний  досвід у сервісі вікон – виконуємо сервіс мансардних протягом останніх 7 років.

Обслуговування мансардних вікон

   Основними елементами обслуговування мансардних вікон є їх чистка та змащення механізмів. З часом, на вікнах можуть з’являтися забруднення, які потрібно зняти за допомогою м’якої ганчірки та спеціальних миючих засобів. Крім того, механізми мансардних вікон потребують змащення спеціальним мастилом, що забезпечує їх ефективну роботу.

Регулювання мансардних вікон

    Однією з основних проблем, з якими можуть стикатися власники мансардних вікон, є неправильна їх робота, а саме: скрип, заїдання при роботі механізму, клацання. Це може бути пов’язано з неправильним регулюванням віконних механізмів. Для правильного регулювання мансардних вікон потрібно виконати наступні кроки:

 

1. Відкрити вікно та перевірити стан ущільнювачів на пошкодження.

 

2. Перевірити роботу механізму закривання та відкривання вікна.

 

3. Змінити положення механізму закривання вікна, якщо вікно не закривається чітко.

 

4. Перевірити рівність та гладкість руху віконного полотна.

 

5. При потребі, виправити нерівномірності та забезпечити гладкість руху.

Ремонт мансардних вікон

    Якщо мансардні вікна потребують ремонту, то важливо звернутися до наших кваліфікованих фахівців. Причинами несправностей в мансардних вікнах можуть бути такі чинники:

 

– пошкодження ущільнювачів;

 

– поломка механізму закривання вікна;

 

– відколи, тріщини або інші пошкодження віконного полотна;

 

– пошкодження кріплень або інших елементів завіс мансардних вікон.

Список робіт по ремонту і регулюванню мансардних вікон:

– заміна гумового ущільнювача;

 

– герметизаця стиків вікна та даху;

 

– демонтаж та монтаж віконної стулки;

 

– глибоке чищення поворотного механізму з подальшим змащуванням;

 

– відновлення фурнітури яка знята з виробництва;

 

– відновлення фурнітури з використанням аргонового зварювання;

 

– герметизація склопакетів мансардних вікон;

 

– заміна склопакетів мансардних вікон

 

– встановлення тонованих, енергоефективних та протиударних склопакетів;

 

– заміна ручок та відповідних планок мансардних вікон.

Промерзання мансардного вікна як окремий вид робіт

   Промерзання мансардних вікон може бути причиною багатьох проблем, включаючи витікання тепла, утворення конденсату та підвищену вологість у приміщенні. Однією з головних причин промерзання є недостатня утеплення віконних рам по периметру з боку покрівлі та відсутність енергозбереження у стеколопакеті, особливо у старих системах вікон до 2000 року виробництва.

 

    При низьких температурах повітря назовні, холод проникає через погано утеплені рами вікон та склопакети. Якщо проблему склопакетів можна вирішити їх простою заміною на тепліші, то холодний периметр зовні вікна іноді можуть вирішити тільки покрівельники. Які методи треба вживати ми встановлюємо після проведення діагностики. Ці проблеми можуть призвести до утворення конденсату на склі та поверхні віконної рами, а також до зниження температури у приміщенні, що потребує додаткового обігріву та фінансових витрат.

 

 

«У разі промерзання вікна через недостатнє утеплення покрівлі, ми можемо порекомендувати надійних та кваліфікованих покрівельників з якими працюємо не один рік.»

 

 

    Важливо пам’ятати, що промерзання вікон може призвести до більш серйозних проблем, таких як утворення цвілі і гниття деревини у віконних рамах. Тому рекомендується вживати заходів для усунення причин промерзання вікон якнайшвидше.

На завершення

    Важливо зазначити, що ремонт мансардних вікон може бути важливим етапом в збереженні та підтриманні правильної роботи вікон. Невчасний ремонт може призвести до збільшення витрат на ремонт у майбутньому або навіть до необхідності повної заміни мансардних вікон.

 

У підсумку, важливо регулярно обслуговувати та регулювати мансардні вікна, а в разі необхідності – звертатися до кваліфікованих фахівців для їх ремонту. Це допоможе забезпечити правильну роботу мансардних вікон та зберегти їх довговічність.

 

 

 

   Виконуємо ремонт мансардних вікон провідних світових виробників таких як  RotoVeluxFakro і ін.

 

 

Як окремі види робіт – встановлюємо на мансардні вікна протимоскитні сітки та жалюзі. Всі комплектуючі виключно і принципово виробництва Европи.

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.