Image

 

Заміна склопакетів на енергозберігаючі
у Києві та Київській області.

 

 

 

 

Шановні Пані та Панове

У зв’язку з подорожчанням листового флоат скла з 18.04.2023 року в Києві і по всій Україні було незначне подорожчання (6%), але ми тримаємо ціни на послуги рівня вересня 2022 року, а наші майстри – працюють для Вас на знос. У найкоротші терміни 3 – 6 днів, (точна дата на момент проведення заміру і консультації) ми виготовимо та встановимо ваші двокамерні енергозберігаючі склопакети.

 

 

Так само при виїзді на консультацію і замір, буде визначено стан ваших конструкцій і відповідно їх рентабельність (чи варто), на підставі стану профілю, фурнітури та ущільнювачів. Оскільки результат і робота повинні бути ідеальними в нашому розумінні. (Іноді стан конструкцій плачевний і проведені роботи можуть не принести бажаного результату)

 

 

Готові замінити Ваш однокамерний склопакет на:

тепліший двокамерний склопакет;

склопакет з енергозберігаючим напиленням;

склопакет з газом аргон;

мульти-функцірнальне скло;

тонований плівкою (нанесенням безпосередньо на поверхню);

тонований у масі (структура вже має певний колір);

з плівкою триплекс (плівка завдяки якій скло розбиваючись не сиплеться);

броньованою плівкою (для безпеки Вас і вашого будинку);

шумоізоляційний (з різними дистанційними рамками для заломлення звукової хвилі);

прирізка і установка штапика вікна або двері (який притискає пакет) при установці більш широких пакетів.

 

Зверніть увагу!!! Оскільки ми є партнерами ТМ REHAU відповідно штапики тільки REHAU.

 

 

“Зверніть увагу! Всі склопакети в залежності від можливостей профільної системи вашого вікна (дверей, балкона, лоджії тощо) проектуються згідно з ДБН В.2.6-31:2006 (коефіцієнт опору теплопередачі виробу в 1-ій кліматичній зоні повинен бути не менше 0,75 м.кв. К/Вт (5-ти камерний профіль і сп 4*14ar*4*14ar*4i) або максимально наближено до нього!”

 

 

 

Під час заміни однокамерного склопакета-24мм на двокамерний-32мм потрібно буде замінити штапик, що призведе до незначного подорожчання робіт, що проводяться на ваше замовлення! У нашому випадку наявність власного виробництва – прискорює і здешевлює замовлення на відміну від інших організацій, що займаються сервісним обслуговуванням і ремонтом вікон на ринку Києва.

 

 

На зображенні наведено температурні показники поверхні скла – за умови 0°С на вулиці.

 

 

 

 

Під час проведення діагностики, наші майстри обов’язково визначать рівень рентабельності ваших конструкцій для подальшого користування ними. На підставі стану профільної системи (втома матеріалу, деформація) і зносу механізму фурнітури ми з точністю 80-90% зможемо сказати, чи варто взагалі проводити заміну склопакетів, чи потрібно замінити конструкцію повністю. Оскільки ви повинні отримати тільки позитивний результат, а ми задоволеного клієнта.

 

Гарантія на склопакети 36 місяців, гарантія на регулювання вікон (дверей) від 6 до 24 міс.

 

 

 

Робіть життя простіше….

Консультація та замовлення:

 

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.