Image

Виконання складних завдань із ремонту
і регулювання вікон – це наше!

 

 

­   Вітання наші читачі. Виходячи з того, що ми вже протягом одинадцяти років спостерігаємо за розвитком ринку послуг із сервісного обслуговування та ремонту вікон у Києві, його передмістях і всій Україні – це перспективний напрямок діяльності та розвитку професійних характеристик. А значить і поле для діяльності.

 

 

­    Часто люди, які займаються продажем і монтажем вікон у своєму вузькому інформаційному полі, думають, що сервіс вікон – це проста робота, а ми в результаті переробляємо і виправляємо після них. І чим більше таких робіт при ремонті або невдалому регулюванні вікон (з будь-якого матеріалу). тим більший наш досвід і ваше почуття задоволення!

 

 

­    У цій країні досі люблять мало працювати і багато заробляти, а хто ж тоді буде виконувати всякий “капець”? Це – “АКЕН”! Там де інші зволікають і ухиляються, ми копітко підбираємо якісні матеріали та індивідуальний підхід.

 

На сьогодні до найскладнішого-виконуваного з ремонту та сервісу вікон можна віднести:

 

 

– Ремонт і регулювання алюмінієвих вікон і дверей (обов’язково з гарантією)

 

– Підбір оригінальної ущільнювальної гуми до пластикових, алюмінієвих і дерев’яних вікон і дверей під час проведення сервісу

 

– Принципова відмова в роботі з комплектуючими Українського виробництва (просто у нас ще не навчилися багато чого добре робити, але ми сподіваємося на краще і чекаємо)

 

– Заміна склопакетів у дерев’яних конструкціях з подальшою якісною герметизацією штапиків.

 

– Якісна заміна механізму фурнітури в алюмінієвих і дерев’яних вікнах.

 

– Переобладнання пластикових ПВХ вікон і дверей, не виймаючи їх з отвору.

 

– Реанімація, а не заміна вікон і дверей за їх відповідної рентабельності з подальшою гарантією.

 

– Виготовлення та монтаж склопакетів з отвором від 100 мм до 350 мм (тільки з розжареного скла, оскільки інше неприпустимо).

 

– Виготовлення протимоскітних сіток без використання пластикових сполучних куточків.

 

– Виробництво сіток з металевим нержавіючим полотном підвищеної щільності.

 

 

 

Що потрібно від Вас для якісного виконання складних завдань при сервісному обслуговуванні ваших вікон і дверей:

 

– Ваша довіра і розуміння того, що ми робимо так, що б ви нас у майбутньому порекомендували вашим родичам і друзям

 

– Ваше розуміння. що з менш дорогих, а відповідно неякісних матеріалів кулю зліпити неможливо

 

– Чай і печіво)

 

 

Чого ми дотримуємося під час проведення складних ремонтів і регулювання ваших конструкцій:

 

 

 

– Використовуємо тільки якісні матеріали європейського виробництва.

 

– Не використовуємо запчастини до віконної та дверної фурнітури виробництва Китаю або Туреччини (рідко Турецькі якщо їх якість відповідає нашим уявленням про якість).

 

– Ми не робимо – “Сьогодні на вчора”.

 

– Ми не робимо укоси і малярські роботи, але знаємо хто робить і з задоволенням поділимося номером телефону.

 

– Ставимося до всіх по-людськи, а ніяк не до мішків з грошима.

 

– Ми живемо вікнами і вдосконалюємося з кожним днем!

 

 

 

Робіть життя простіше….

 

 

Консультація та замовлення:

 

 

 

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.