Image

­

 

 

 

Як замінити або відремонтувати вікна та двері за рахунок програми єВідновлення?

 

 

     єВідновлення – загальнодержавна програма допомоги, яка дозволяє безкоштовно відновити житло, що зазнало пошкоджень внаслідок бойових дій в Україні (після 24 лютого 2022 року).

 

ТОВ “Акен” є учасником програми єВідновлення. Ми надаємо послуги  відновлення вікон та дверей після бойових дій, а також виконуємо ремонт дверей та увесь спектр супутніх робіт.

 

Оформлення  ремонту вікон та дверей: покроковий алгоритм

 

 

Створення повідомлення про заподіяну шкоду через портал або застосунок “Дія”.

Відкриття спеціального банківського рахунку єВідновлення (можна відкрити рахунок під час подання заяви).

 

Подання заяви на отримання допомоги через сервіс “Дія”.

 

Очікування зворотного зв’язку від місцевої влади, огляд майна, фіксація збитків, визначення суми допомоги.

Отримання сповіщення у “Дії” про рішення комісії.

Отримання грошей на картку єВідновлення.

 

 

єВідновлення: на що можна витратити кошти

 

 

     Грошові суми є цільовими і можуть бути витрачені на заміну склопакетів у вікнах (дверях) або інші ремонтні послуги, а також на купівлю будматеріалів для житлових приміщень, квартир або приватних будинків. Якщо вам потрібно терміново виконати недорогий ремонт або заміну вікон чи дверей, достатньо звернутися до фахівців нашої компанії. Ми у найкоротший проміжок часу виїдемо на пошкоджений об’єкт, виконаємо прорахунок вартості послуг та укладемо угоду про виконання необхідного обсягу робіт з заміни, ремонту або регулювання вікон і дверей.

 

 

Переваги співробітництва з нашою компанією:

  • вигідне поєднання досвіду та бездоганної якості робіт, що виконуються спеціалістами з багаторічним досвідом;
  • використання безпечних та надійних матеріалів від провідних постачальників;
  • врахування всіх побажань замовника;
  • мінімальний проміжок часу між реєстрацією звернення клієнта та завершенням робіт;
  • надання офіційної гарантії.

 

Обмеження програми єВідновлення

 

 

­    Необхідно пам’ятати, що кошти, які надходять на цільову картку, не можна використати на будь-які інші потреби, окрім відновлення пошкодженого житла. При цьому максимальна компенсація за кожен пошкоджений об’єкт не може перевищувати 200 тисяч гривень.

 

 

     Термін використання грошей за програмою обмежується одним роком з моменту їх надходження на картку. Якщо у вас виникли питання щодо отримання кваліфікованих послуг у рамках програми єВідновлення, ви завжди можете звернутися до наших консультантів.

 

 

Консультація та замовлення:

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.