Image

Первинне очищення профілю

 

 

 

 

Пластикові вікна (ПВХ) майже не потребують догляду, їх необхідно тільки регулярно (1 раз на рік) очищати і змащувати рухомі частини фурнітури. Після встановлення вікна необхідно видалити краплі цементу і побілки. Якщо цього не зробити, то на ущільнювачах і деталях можуть виникнути пошкодження.

 

   Регулярне провітрювання приміщення

Вікна з ПВХ відрізняються високою щільністю всіх з’єднань і в закритому стані майже не пропускають повітря. Таким чином, у приміщеннях накопичується волога (особливо на кухні), яка випадає на найхолодніших ділянках зовнішніх конструкцій – на склопакетах, у вигляді запотівання і конденсату. Для попередження подібних явищ необхідно знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання. Можна також встановити систему вентиляції або кондиціонер. Виходячи з умов комфортності, вологість у приміщеннях має бути не більше 55%. Бажано також, щоб штори та жалюзі не заважали проникненню теплого повітря від батарей опалення до вікон.

провітрюйте всі приміщення 3-4 рази на день по 15 хвилин і щоранку протягом 20-30 хвилин (особливо спальну кімнату);

під час провітрювання пластикові вікна мають бути якомога ширше відчинені (а не відхилені), що забезпечить ефективне провітрювання за короткий проміжок часу;

не знижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 °C.

 

   Регулярне очищення

Можна використовувати тільки засоби для чищення без абразивів, щоб не пошкодити поверхню профілю. Також не можна використовувати розчинники, які можуть пошкодити профіль пластикового вікна та ущільнення.

 

   Догляд за рамою з ПВХ профілю

За хімічним складом ПВХ нестійкий до кислотних розчинів. Тому раму необхідно чистити за допомогою звичайного мильного розчину, або за допомогою спеціальних мийних засобів, що не містять розчинників, абразивних речовин або ацетону. Засіб для чищення краще купувати в рідкому вигляді. Він наноситься м’якою лляною тканиною на поверхню рами і залишається до повного висихання. Потім раму розтирають сухою або вологою серветкою. Не допускайте ударів по зовнішніх поверхнях профілю ПВХ і нанесення подряпин на нього. Крім того, не треба ставити поблизу вікна опалювальні прилади, від яких воно може нагрітися до температури понад +80 °C.

 

   Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, який, тим не менш, схильний до природного старіння. Для продовження терміну його експлуатації, тобто збереження еластичності та здатності затримувати будь-які протяги і зливи, необхідно один-два рази на рік очищати їх від бруду і протирати спеціальними засобами, що містять гліцерин або силіконове масло. Використовуйте для обробки тканину, яка добре вбирає вологу. Після цього ущільнювачі на Вашому пластиковому вікні залишаться еластичними і водовідштовхувальними.

 

   Догляд за віконною ручкою

Якщо віконна ручка розбовталася, необхідно підняти декоративну планку, що знаходиться під нею, і затягнути гвинти. Ваша ручка знову зафіксована.

 

   Водовідведення

У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні вологи, що накопичується всередині нього. Водовідвідні канали розташовані в нижній частині рами – їх легко можна виявити, відкривши стулку. Необхідно стежити за станом цих каналів і час від часу очищати їх від бруду.

 

   Догляд за фурнітурою

Ваші пластикові вікна оснащені високоякісною фурнітурою. Для збільшення терміну її служби і збереження бездоганного зовнішнього вигляду слід не менше двох разів на рік змащувати всі рухомі складові частини олією, що не містить кислот або смол. Також ці засоби не повинні руйнувати захист елементів пластикового вікна від корозії.

 

 

Робіть життя простіше….

 

 

Консультація та замовлення:
тел. 044 599 799 8
моб. 093 599 799 8
моб. 098 599 799 8

 

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.