Image

 

Як замінити склопакет?

 

 

­    Склопакети відіграють важливу роль у забезпеченні теплоізоляції, звукоізоляції та енергоефективності вікон. Однак згодом вони можуть стати пошкодженими чи втратити свої властивості. У таких випадках може знадобитися заміна склопакета. Якщо ви зіткнулися з необхідністю заміни склопакета у своєму вікні, ось деякі кроки, які допоможуть вам виконати це завдання.

 

 

 

 

Крок 1: Підготовка інструментів та матеріалів

 

Перед тим, як розпочати заміну склопакета, переконайтеся, що у вас є необхідні інструменти та матеріали. Вам може знадобитися таке:

 

– Ніж або інший інструмент для зняття штапика.

 

– Молоток та дерев’яний брусок для встановлення штапика на місце.

 

– Новий склопакет відповідного розміру та характеристик.

 

– Дистанційні підкладки для встановлення нового склопакета.

 

– Пластикова лопатка для маніпуляцій під час вирівнювання склопакета.

 

 

 

 

 

 

Крок 2: Зняття старого склопакета

 

 

 

Перед тим, як знімати старий склопакет, переконайтеся, що ви вжили всіх запобіжних заходів, щоб уникнути травм. Дотримуйтесь цих кроків:

 

– Зніміть віконний штапик за допомогою ножа або відповідного інструменту.

 

– Акуратно видавіть старий склопакет за допомогою рукояті молотка та дерев’яного бруска. Будьте обережними, щоб не пошкодити раму вікна.

 

– Видаліть залишки старого ущільнювача або клею ножем або склорізом. Підготуйте раму вікна до встановлення нового склопакета.

 

 

 

 

 

Крок 3: Встановлення нового склопакета

 

 

 

Після того, як ви підготували раму вікна, можна розпочати встановлення нового склопакета:

 

 

 

– При необхідності обробіть ущільнювальну гуму на внутрішній поверхні рами вікна. Це допоможе забезпечити герметичність та теплоізоляцію.

 

– Обережно помістіть новий склопакет у раму вікна, переконавшись, що він правильно збігається за розмірами та орієнтацією.

 

– Фіксуйте склопакет у рамі за допомогою штапика.

 

– Переконайтеся, що склопакет знаходиться в правильному положенні та не зміщується. При необхідності вирівняйте його за допомогою спеціальних клинів або підкладок.

 

– Після монтажу штапика, перевірте, чи склопакет надійно закріплений і не викликає жодних проблем при відкритті та закритті вікна.

 

 

 

Крок 4: Завершення процесу заміни склопакету

 

 

 

Після встановлення нового склопакета у вікно важливо переконатися, що все працює справно і вікно надійно закривається. Виконайте такі перевірки:

 

 

 

– Перевірте, що віконна фурнітура функціонує належним чином і не викликає труднощів під час відкриття та закриття вікна.

 

– Візуально огляньте склопакет на наявність видимих дефектів, тріщин чи пошкоджень.

 

– Перевірте герметичність вікна, забезпечуючи відсутність протягів або протікання.

 

 

 

 

Якщо ви не відчуваєте впевненості у своїх здібностях або маєте справу зі складною конструкцією вікна, рекомендується звернутися до нас і не ризикувати зайвий раз, щоб замінити склопакет.

 

 

 

Заміна склопакета може значно покращити енергоефективність вікна та підвищити комфорт вашого житла. Новий склопакет із гарною теплоізоляцією допоможе зберегти тепло в зимовий час та запобігти проникненню холодного повітря, а також зменшить проникнення шуму ззовні.

 

 

 

Крім того, заміна склопакета може зробити позитивний внесок в естетичний вигляд вікна та загальний інтер’єр приміщення. Ви зможете вибрати склопакет з певними характеристиками, такими як матовість, збільшена звукоізоляція або тонування, щоб відповідати вашим уподобанням та вимогам.

 

 

 

Не забувайте також про технічні аспекти заміни склопакету. Якщо у вас є двокамерний склопакет, зверніть увагу, що він складається з трьох стекол, розділених герметичним простором. Важливо підібрати новий склопакет із правильною товщиною та показниками теплоізоляції, щоб він відповідав попередньому склопакету.

 

 

 

Насамкінець, заміна склопакета у вікні – це процес, який вимагає уваги до деталей та акуратності. Якщо у вас виникають сумніви або ви не маєте досвіду у виконанні подібних робіт, краще звернутися до нас, щоб гарантувати правильну та безпечну заміну склопакета.

 

 

 

Пам’ятайте, що якісне встановлення нового склопакета принесе довгострокові вигоди, забезпечуючи енергоефективність, звукоізоляцію та комфорт у вашому будинку.

 

 

 

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.