Image

Фурнітура металопластикових вікон

 

Уже давно відомо, що термін служби металопластикових вікон дуже тривалий, близько двадцяти років (якщо ми побачимо довше – скажемо). Цього вдається досягти завдяки властивостям пластику, який не змінює свого зовнішнього вигляду і властивостей протягом багатьох років. Якість вікон багато в чому залежить від якості фурнітури, щоб вона служила якомога довше, за нею необхідно правильно доглядати.

Двічі на рік рухомі компоненти, а також місця запорів потрібно очищати від бруду і пилу, змащувати олією, яка не містить кислот і агресивних сполук.
Фурнітура металопластикових вікон повинна систематично регулюватися, особливо в області нижніх петель. Цей процес забезпечить правильну роботу механізмів і деталей, легкість ходу стулок у процесі використання. Регулювання краще довірити фахівцеві, який має досвід і навички. Неправильні дії можуть призвести до виходу віконної конструкції з ладу. У компанії “Акен” весь штат співробітників має високий рівень кваліфікації – понад 11 років))). Викликати майстра дуже просто, достатньо зателефонувати за номером, розміщеним на сайті.

Щоб вікна служили якомога довше без збоїв, потрібно контролювати стан фурнітури. Слідкуйте за легкістю ходу і зносом деталей. Якщо помітили, що стулки відкриваються або закриваються із зусиллям, це привід звернутися до фахівця. Можливо, фурнітура металопластикових вікон потребує регулювання або змащення. Пошкоджені, а також зношені деталі потребують негайної заміни. Широкий асортимент деталей і співпраця з кращими торговими марками ТМ Мако, ТМ Рото та ін. дають нам змогу дати гарантію від 6 до 36 міс.
Правильна експлуатація та своєчасний догляд дуже важливі. Вартість фурнітури зазвичай становить близько десяти відсотків вартості віконної системи. Економія в цьому разі недоречна, адже ремонт може коштувати набагато дорожче. Якщо у Вас виникли труднощі під час використання фурнітури, звертайтеся в нашу компанію. Ми оперативно усунемо всі неполадки.

 

Робіть життя простіше….

Консультація та замовлення:
тел. 044 599 799 8
моб. 093 775 01 07
моб. 099 025 22 49

 

Фурнітура металопластикових вікон

 

Уже давно відомо, що термін служби металопластикових вікон дуже тривалий, близько п’ятдесяти років. Цього вдається досягти завдяки властивостям пластику, який не змінює свого зовнішнього вигляду і властивостей протягом багатьох років. Якість вікон багато в чому залежить від добротності фурнітури, щоб вона служила якомога довше за нею необхідно правильно доглядати.

Двічі на рік рухомі компоненти, а також місця запорів потрібно очищати від бруду і пилу, змащувати олією, яка не містить кислот і агресивних сполук. Фурнітура металопластикових вікон повинна систематично регулюватися, особливо в області нижніх петель. Цей процес забезпечить правильну роботу механізмів і деталей, легкість ходу стулок у процесі використання. Регулювання краще довірити фахівцеві, який має досвід і навички. Неправильні дії можуть призвести до виходу віконного блоку з ладу. У компанії “Акен” весь штат співробітників має високий рівень кваліфікації. Викликати майстра дуже просто, достатньо зателефонувати за номером, розміщеним на сайті.

Щоб вікна служили якомога довше без збоїв, потрібно контролювати стан фурнітури. Слідкуйте за легкістю ходу і зносом деталей. Якщо помітили, що стулки відкриваються або закриваються із зусиллям, це привід звернутися до фахівця. Можливо, фурнітура металопластикових вікон потребує регулювання або змащення. Пошкоджені, а також зношені деталі потребують негайної заміни.

Правильна експлуатація та своєчасний догляд дуже важливі. Вартість фурнітури зазвичай становить близько десяти відсотків вартості віконної системи. Економія в цьому разі недоречна, адже ремонт може коштувати набагато дорожче. Якщо у Вас виникли труднощі під час використання фурнітури, звертайтеся в нашу компанію. Ми оперативно усунемо всі неполадки.

 

 

Робіть життя простіше….

Консультація та замовлення:
тел. 044 599 799 8
моб. 093 775 01 07
моб. 099 025 22 49

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.