Image

Види склопакетів, заміна та ремонт.

 

Розбилося скло – не біда, в найкоротші терміни від 2 до 6 днів, зробимо заміну вашого склопакета по місту Києву та передмістю, без шуму та пилу, але спершу давайте розберемося що таке склопакет і яких видів вони бувають.

 

 

Склопакети мають високі тепло і звукоізоляційні властивості. Завдяки герметичності в проміжок між склом не потрапляє волога та пил, не погіршується освітленість приміщень. Однокамерний склопакет зовні можна відрізнити від двокамерного за кількістю дистанційних рамок, в однокамерному одна рамка та два скла, у двокамерному дві рамки та три скла.

 

 

Якщо по всьому внутрішньому периметру склопакета проходить чорна смуга, це двокамерний склопакет, а смуга це третє скло між рамками.

 

 

За рахунок застосування спеціального енергозберігаючого скла та заповнення простору між склом інертним газом можна посилити теплоізоляційні властивості.

 

 

В даний час склопакет став невід’ємною складовою вікон. Наприклад, якщо заповнити склопакет аргоном або іншим інертним газом та замінити зовнішнє скло на енергозберігаюче (К-скло або I-скло), це знизить тепловіддачу.

 

 

До речі, якщо ви піднесете запалений сірник або запальничку до такого вікна, воно відобразить кілька ореолів полум’я, один з яких відрізнятиметься за кольором. Цим способом можна перевірити наявність енергозберігаючого скла.

 

 

При виборі слід зважити на його призначення. Наприклад, однокамерний склопакет з аргоном і К-склом має такі ж хороші теплозахисні властивості, як і звичайний двокамерний, але з гіршою звукоізоляцією.

 

 

Вибір скла залежить від вимог, що висуваються до конкретного вікна. Дуже важливо також правильно визначити місце розташування та орієнтацію скла зі спеціальними властивостями у склопакеті. Наприклад, у разі використання селективного скла поверхня з нанесеним покриттям, як правило, знаходиться всередині склопакета.

 

 

 

Крім того, склопакет може мати вітражне або кольорове скло, а зовнішнє скло може бути протиударним або навіть куленепробивним. Сонцезахисне скло рекомендується встановлювати як зовнішні скла. Через виникнення термічної напруги в кожному окремому випадку важливо з’ясувати необхідність загартування сонцезахисного скла. На товщину сонцезахисного скла з поверхнею, що відбиває, важливо звертати пильну увагу також з причин естетичного характеру.

 

 

Як матеріал для дистанційних рамок застосовуються, як правило, алюміній, рідше пластмаса. Дистанційна рамка виконується порожнистою всередині, із спеціальними дифузійними отворами (дірковою перфорацією, щілинами). Усередині знаходиться осушувач, функція якого сприятиме швидкій абсорбції (вбирання) найменшої кількості води в міжскляному просторі. Тим самим запобігає випаданню роси всередині склопакетів в холодну пору року.

 

 

 

 

Герметики, що застосовуються для закладення швів у склопакеті, по-перше, повинні забезпечувати міцність склопакетів, а по-друге, перешкоджати проникненню водяної пари в міжскляне простір, що прямо впливає на довговічність виробу, яка залежить, в основному, від ущільнення країв. Найважливішими властивостями герметиків, з погляду міцності, є: сила зчеплення зі склом та матеріалом дистанційної рамки, еластичність, міцність та час старіння, ширина та товщина ущільнюючої маси, швидкість дифузії молекул через герметик.

 

 

 

Для заповнення міжскляного простору замість повітря часто використовують інертні гази або суміші газів, що суттєво покращує тепло та звукоізолюючі властивості склопакетів. Коли міжскляне простір склопакета заповнюється щільнішим порівняно з повітрям газом, втрати тепла, що відбуваються за рахунок конвекції та тепловіддачі всередині склопакета, знижуються. Теплопровідність, щільність, динамічна в’язкість та власна теплоємність газів впливають на теплопровідність міжскляного простору. Найчастіше для заповнення міжскляного простору застосовуються: аргон (Аг) та криптон (Кг). Ці гази одержують відділенням від зрідженого атмосферного повітря. Криптон зустрічається рідше і значно дорожче за аргон, але він більшою мірою підвищує тепло ізолюючу здатність склопакета. Склопакет у жодному разі не повинен запітніти між склом — це знак того, що він бракований. У цьому випадку до закінчення терміну гарантії виробник повинен замінити склопакет безкоштовно. Якщо скло запітніє з боку приміщення, це означає, що в приміщенні підвищена вологість та (або) знижена температура поверхні внутрішнього скла склопакета, що є наслідком поганої вентиляції приміщення.

 

 

 

Найпростіший спосіб боротьби з підвищеною вологістю у приміщенні: регулярне провітрювання приміщення, хоча це не завжди може бути ефективним. Далі, якщо можливо, потрібно усунути джерела підвищеної вологості та налагодити систему вентиляції. Для підвищення температури поверхні внутрішнього скла склопакету.

Алексей Зайченко
Алексей Зайченко
2022-02-04
Топовые ребята! Приехали, починили все за 20 минут + еще и доступно обьяснили в чем проблема и дали рекомендации по уходу за окнами, рекомендую всем! ПС: сайт кривой но не обращайте на него внимания, главное какие люди и специалисты работают в компании, хотя я надеюсь что ребята возьмутся за сайт и немного наведут порядок с ним 🙂 Буду обращаться еще
Яна Загрійчук
Яна Загрійчук
2021-12-29
Все зробили швидко і якісно. Дуже задоволена
Oleh Dashkevych
Oleh Dashkevych
2021-12-29
Вежливо договорились о встрече, мастер прибыл и починил старую дверь за очень адекватную цену. Теперь в кухне нет сквозняка! Буду рекомендовать соседям, спасибо!
Denis Smolianyi
Denis Smolianyi
2021-11-18
Все супер. Свистели окна, ребята приехали и за час все исправили.
Paul Mykhailov
Paul Mykhailov
2021-11-01
Профессиональный подход. Доступно объясняют, дают дельные советы по уходу, чтоб окна служили долго. Работают быстро, слаженно. Сложили о себе приятное впечатление. Как о компании, которая работает не так ради заработка, как ради реально качественных услуг. Что в наше время нечасто встретишь. Рекомендую.
Олена Михайлова
Олена Михайлова
2021-10-27
Предыстория: У нас новострой, окна-балконные двери - от застройщика. И окна начали коситься, не закрываться/не открываться, и даже начали разбиваться стёкла, сами по себе, средь бела дня. И это всё, спустя всего 1 год после сдачи дома в эксплуатацию. Позвали мастера - он поумничал, взял деньги, но так ничего и не сделал. Мы потерпели немного, решили искать снова. Нам посоветовали этих ребят. И что я вам скажу! Это небо и земля! Приехала целая команда профессионалов. Быстро всё сделали идеально. И не просто сделали оговорённые вещи (а именно поменяли механизмы ручек балконных дверей), но и наладили люфты балконной двери и окон! Посоветовали как ухаживать за окнами! И ещё множество всего. Очень профессиональный подход. Пунктуальные, вежливые ребята. У нас в квартире оказывается может быть тихо! )))) Не слышно улицу! И не дует) Ручки работают отлично. В общем, мы супер-довольны.
Andrey Krupka
Andrey Krupka
2021-10-26
Созвонились, приехали как и договаривались - спустя неделю (из-за загрузки) Устранили проблему в одном окне, провели диагностику все окон в квартире, дали советы по уходу Сервисом доволен: в следующий раз буду обращаться только сюда
Аня Гирявец
Аня Гирявец
2021-10-26
Специально ждала похолодания, что бы оставить отзыв. С окон больше не дует, в квартире тепло, ребята всё отлично сделали. Спасибо им , рекомендую.
Yuri Drobyshevsky
Yuri Drobyshevsky
2021-10-05
У нас была проблема с угловыми окнами. Был сквозняк из окон, особенно ощущалось зимой. До этого вызывали несколько специалистов, но они ничем особо не помогли кроме замены уплотнителей - сквозняк не исчез. Знакомые порекомендовали эту компанию. К нам пришли два мастера. Сразу нашли причину. Провели ремонтные работы проблемных участков качественно и за адекватную цену. Теперь стало в комнате тепло. Рекомендуем данную компанию. Отдельное спасибо Игорю и Олегу.